Na terenie województwa lubelskiego zmarło trzy osoby:
- w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie zmarła 68-letnia Pacjentka z infekcją COVID-19. Pacjentka pochodziła z Lublina, miał choroby współistniejące;
- Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach zmarła 88 – letnia Pacjentka z infekcją COVID-19. Pacjentka pochodziła z powiatu włodawskiego, miał choroby współistniejące;
- Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach zmarł 57– letni Pacjent z infekcją COVID-19. Pacjent pochodził z Lublina, miał choroby współistniejące.
Trzy ofiary COVID-19 na Lubelszczyźnie. Dwie osoby z Lublina
Opublikowano: 12 października 2020 09:38
Autor: red.
Przeczytaj również:
Wiadomości Na terenie województwa lubelskiego zmarło trzy osoby.
Reklama
Polecane artykuły:
ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.
Komentarze (11)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
4 miesiące temu | ocena +2 / -0
gość
to ile tak naprawdę mamy tych chorych w Lubartowie, bo z tego co głoszą plotki lubartowskie to juz jest niemało,
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +0 / -2
DVD
No wlasnie?
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +2 / -1
zzz
Dlaczego nie piszecie o koronawirusie w lubartowskiej szkole?
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +5 / -2
Rząd panuje
Przed wyborami Morawiecki mówił „Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii i to jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już nie trzeba się go bać, trzeba pójść na wybory, tłumnie, 12 lipca. Będą zachowane wszystkie wymogi sanitarne” natomiast Michał Dworczyk powiedzial "Jesteśmy przygotowani niezależnie od tego, jak szeroka będzie potencjalna skala tych zachorowań. W Polsce jest przygotowanych 239 stanowisk całkowitej izolacji w szpitalach w całym kraju, ponad 600 łóżek izolacji na oddziałach zakaźnych. W każdym województwie są dostępne takie miejsca”.
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +5 / -1
zxlm
już za dwa tygodnie będą zwozić chorych z Warszawy do szpitala w Łukowie... Kiedy zamknięcie kościołów???
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +4 / -4
Lena
Ciekawe, jak leczą w łukowskim szpitalu i czy pan dyrektor nadal będzie wmawiał wszystkim, jak było to wiosną, że skąd ta panika. Że na grypę tyle ludzi choruje a covida w naszym otoczeniu nie ma.
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +4 / -1
Foliarze
Tak, tak, nie słuchajcie tych szurofoliarzy i płaskoziemców, tylko myślcie samodzielnie.
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +8 / -1
Rob
Noscie maski, myjcie ręce, nie cytujcie jakiś oszołomów, ci pseudo profesorowie, tytuły kupili sobie na bazarze za masło i jaja.
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +8 / -3
realia
W Nysie pacjent zakażony koronawirusem nie doczekał na pomoc i zmarł w karetce czekającej przed SOR. W tej placówce podobno nie było juz wolnych respiratorów.
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +9 / -0
cos
noście maseczki i tyle w temacie
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń
4 miesiące temu | ocena +3 / -3
Krzysztof
Światowa Organizacja Zdrowia zmienia pierwotne stanowisko wobec COVID-19 po wezwaniu światowych przywódców do zaprzestania blokowania swoich krajów i gospodarek. Dr David Nabarro z WHO zaapelował w sobotę do światowych przywódców, aby przestali „używać blokad jako podstawowej metody kontroli” koronawirusa. „W Światowej Organizacji Zdrowia nie opowiadamy się za blokadami jako głównym środkiem kontroli tego wirusa” – powiedział dr Nabarro „The Spectator”. „Uważamy, że jedyny moment, w którym blokada jest uzasadniona, to kupienie czasu na reorganizację, przegrupowanie, uzupełnienie zasobów i ochrona wyczerpanych pracowników służby zdrowia, ale w zasadzie wolelibyśmy tego unikać”. Blokady krytykują również eksperci podpisani pod Wielką Deklaracją Barrington, w której stwierdza się, że blokady wyrządzają „nieodwracalne szkody”. „Jako epidemiolodzy zajmujący się chorobami zakaźnymi i naukowcy zajmujący się zdrowiem publicznym, mamy poważne obawy co do szkodliwego wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne pobecnej polityki COVID-19 i zalecamy podejście, które nazywamy skoncentrowaną Ochroną” – czytamy w petycji. „Obecna polityka blokowania ma druzgocący wpływ na krótko- i długoterminowe zdrowie publiczne”. Jak dotąd petycja została podpisana przez 12 000 osób. Jej autorem jest Sunetra Gupta z Uniwersytetu Oksfordzkiego, Jay Bhattacharya z Uniwersytetu Stanforda i Martin Kulldorff z Uniwersytetu Harvarda.
Zgłoś
Odpowiedz
Oceń